KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4983749

nr 498 3749

monogramsignerad J.L, sekelskifte 1900, "Norskt fjordlandskap" 62x105 (dukskador)

Utrop:

300 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 november 2007
kl 17:14:15